Perforeli Rulo Ve Ambalajlar

Perforeli Rulo Ve Ambalajlar

Sentez Plastik’te üretilen perforeli rulolar düz ve omuzlu olmak üzere iki farklı seçenekte müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Sentez Plastik tarafından üretilen perforeli ruloları farklı ebat ve kalınlıklarda sipariş edebilirsiniz. Perforeli rulolar ürünlerin kirden, sudan ve tozdan korunması için yüksek seviyede işlevsel bir ambalajdır. Polietilen (PE) malzemesinden üretilen perforeli rulolar %100 geri dönüşümlü olması sebebiyle de doğa dostu bir ürün olarak sınıflandırılır.

Bizimle İletişime Geçin

Perforeli rulolar ‘rulo’ veya ‘torba’ şeklinde, baskılı veya baskısız üretilmektedir. Şeffaf olması, depolama konusunda tasarruf sağlaması ve geri dönüşüm özelliği perforeli ruloların en büyük artıları arasında yer alır.

Ayrıca, Sentez Plastik’ten sipariş edebileceğiniz perforeli rulolar az yer kaplaması nedeniyle depolama maliyetlerinden tasarruf etmenizi de sağlar.

Bu özellikleri ile perforeli rulolar fiyat-performans konusunda güçlü bir ürün olarak ön plana çıkar. Sentez Plastik’te üretilen perforeli rulolar ağırlıkla tekstil sektöründe, takım elbise, mont ve çocuk takımlarının ambalajlanmasında kullanılır.

Avantajları:

Kir, Toz ve Suya Karşı Koruma
%100 Geri Dönüşümlü
Şeffaf
Kolay Nakliyat ve Depolamada Tasarruf
Yüksek Fiyat-Performans
Müşteriye Özel Ebat ve Kalınlıkta Üretim


Kullanılan Malzemeler: 

Polietilen (PE)


Perforeli Rulo Kullanım Alanları: 

Tekstil (Takım Elbise, Mont, Çocuk Takımları)


Diğer Ürünler

Daha Fazla Gör

    BİZDEN TEKLİF & BİLGİ İSTEYİN

    İlgilendiğiniz ürünlerle alakalı aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

    Ürünler: