Baskılı & Baskısız Ambalaj Ve Torbalar

Baskılı & Baskısız Ambalaj Ve Torbalar

Sentez Plastik’te üretilen baskılı ve baskısız ambalajlar OPP, CPP, PE, SEDEF ve METALİZE malzemelerden üretilir. Kendinden yapışkanlı veya yapışkansız seçenekleri ile sunulur. Sentez Plastikte, tekstilden kozmetiğe, oyuncaktan kırtasiyeye, tek kullanımlık plastiklerden elektrik malzemeleri sektörüne kadar birçok farklı alana uygun, istenilen kalınlık ve ebatlarda ambalajların üretimi yapılmaktadır.

Bizimle İletişime Geçin

Sentez Plastik’te üretilen baskılı ve baskısız ambalajlar öncelikle düşük maliyetli olması sebebiyle ilgi çeken ürünlerdir. Müşterilerin isteğine göre birçok farklı malzemeden ve çeşitli ebatlar ve kalınlıklarda üretimi yapılabilmektedir. Hafif ve yer kaplamayan, fakat aynı zamanda dayanıklı bir yapıya sahip olan bu ambalajlar özellikle ihracat yapan firmalar tarafından yoğunlukla talep edilmektedir. Ambalajların şeffaf olması, ürün içeriğinin gümrüklerde kontrolünü ve potansiyel alıcıların içerik incelemesi yapmasını kolaylaştırır. Özetle, Sentez Plastik tarafından üretilen baskılı-baskısız ambalajlar, fiyat-performans puanı çok yüksek olan ürünlerin başında gelmektedir.


Avantajları:

Baskılı ve Baskısız
Ekonomik
Şeffaf Malzeme
Dayanıklılık
Uzun Ömürlü Koruma
Kolay Depolama ve Nakliyat
Farklı Malzeme Seçenekleri
Çeşitli Ebat ve Kalınlıkta Üretim İmkânı


Kullanılan Malzemeler:

OPP, CPP, PE, SEDEF ve METALİZE


Laminasyonlu OPP+OPP, OPP+CPP, OPP+SEDEF, OPP+METALİZE


Baskılı Baskısız Ambalajlar Kullanım Alanları

Sentez Plastikte üretilen baskılı baskısız ambalajlar tekstil, kırtasiye, kozmetik, elektrik malzemeleri, oyuncak gibi sektörlerde kullanılır.


Diğer Ürünler

Daha Fazla Gör

    BİZDEN TEKLİF & BİLGİ İSTEYİN

    İlgilendiğiniz ürünlerle alakalı aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

    Ürünler: